Hakkımızda.

Teknik ve ticari konularda uzun süreli tecrübeye sahip ekibimiz:

İlhan Yazgan

Lise eğitimini Robert Lisesi’nde tamamlayan İlhan Yazgan, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunudur. 20 seneyi aşkın bir süredir tekstil, kimya ve boya sektöründe firma ortağı ve yönetici olarak faaliyet göstermektedir.

Mehmet Dereli

Mehmet Dereli lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Uzun yıllardır tekstil ve boya sektöründe üst düzey yönetici ve ortak olarak çalışmaktadır.

Ufuk Ar

Lise eğitimini Robert Lisesi’nde tamamlayan Ufuk Ar Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Profilo Telra, Vestel ve Acar Dış Ticaret gibi teknoloji alanında çalışan firmalarda uzun süre üst düzey yöneticilik yapmıştır.

İskender Şerbetçi

İskender Şerbetçi Tarsus Amerikan Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği dalında lisans eğitimini tamamlamıştır. Yaklaşık 20 sene dünyanın önde gelen sağlık teknolojileri firması GE Healthcare’de değişik görevler almış olan İskender Şerbetçi, Ülke Müdürlüğü’ne kadar yükselmiştir. Özellikle yüksek teknoloji içeren sağlık ekipmanları ve üst düzey firma yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır. Halihazırda Türkiye’de yabancı menşeli değişik teknoloji firmalarına danışmanlık ve temsilcilik yapmaktadır.

Uğur Büyükgüngör

Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümünden mezun olup değişik teknolojik projelerde rol almaktadır.

Back to Top